Blog

Nowa siedziba oddziału spółki K-EX w Gdańsku

9 Lis 2010 | opublikował

Nowa siedziba gdańskiego oddziału firmy kurierskiej K-EX mieści się w centrum logistycznym Panattoni Park, przy ul. Elbląskiej 110, w pobliżu południowej obwodnicy Trójmiasta.

– Magazyn i biura wynajęte przez nas w centrum logistycznym Panattoni Park spełniają europejskie standardy nowoczesności. Dzięki umowie podpisanej z tak solidnym biznesowym partnerem mamy też dobre perspektywy na powiększenie powierzchni oddziału w przyszłości – mówi Janusz Konopka, prezes spółki K-EX. – Dodatkowym atutem naszej nowej lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja z Trójmiastem jak również Elblągiem, Kwidzynem, Tczewem i Starogardem Gdańskiego i przyległymi miejscowościami.

Powierzchnia magazynu gdańskiego oddziału spółki wynosi 1118 metrów kwadratowych, biur -200 metrów kwadratowych. Zlokalizowane są, w pobliżu południowej obwodnicy Trójmiasta, łączącej autostradę A1 z drogą krajową numer 7.

Spółka K-EX to ogólnopolska firma kurierska, świadcząca usługi w zakresie przewozów ekspresowych i drobnicowych. Przypomnijmy, że K-EX ( do sierpnia 2010 r Kolporter Express) zwyciężył w tegorocznym rankingu firm kurierskich opublikowanym przez Rzeczpospolitą, w kategorii: „dynamika przychodów ze sprzedaży podstawowej”. Zwycięstwo w tym rankingu przyniosło firmie uzyskanie 341,8 procent dynamiki przychodów w 2009 roku w porównaniu z 2008 r.

Tagi: , , ,