Blog

Pewna Paczka w niższych cenach

5 Cze 2014 | opublikował

Użytkownicy portalu PewnaPaczka.pl mogą teraz wysyłać przesyłki w niższej cenie. Od 1 czerwca spadły ceny wszystkich usług kurierskich w przedziałach wagowych do 30 kg.

– Zdecydowaliśmy się na obniżkę cen przesyłek standardowych począwszy od koperty a skończywszy na paczkach do 30kg. Przesyłki w tych kategoriach wagowych są najczęściej wybierane przez klientów indywidualnych i małe firmy, a na takim kliencie szczególnie nam zależy. Przez niespełna dwa lata funkcjonowania portalu pozyskaliśmy wielu stałych użytkowników. Zależy nam jednak na jeszcze większej promocji Pewnej Paczki w sieci, dlatego zdecydowaliśmy się na taki ruch – mówi Mariusz Czepiec, dyrektor handlowy firmy K-EX sp. z o.o.

Przypomnijmy, że PewnaPaczka.pl to oferta skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i małych firm. Na rynku usług kurierskich to całkowicie innowacyjne rozwiązanie. Zdecydowana większość przewoźników swoją ofertę kieruje przede wszystkim do firm, przedsiębiorstw i instytucji.

Portal jest wygodny i łatwy w obsłudze. Aby skorzystać z oferty Pewnej Paczki wystarczy wejść na stronę PewnaPaczka.pl, złożyć zlecenie, opłacić usługę, wydrukować list przewozowy i przygotować przesyłkę, a następnie przekazać ją kurierowi. Przesyłka trafi do odbiorcy maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych.

Poza wygodą Pewna Paczka oferuje wszystkim użytkownikom korzystne ceny.

– Przesyłki kopertowe dostarczamy teraz za 11,99 zł, zaś za te najcięższe do 30 kg klient zapłaci 15,99 zł. To jedne z najniższych cen na rynku usług kurierskich, które świadczone  są bez podpisywania umowy. Poza cenami przesyłek obniżyliśmy także cenę ubezpieczenia. Obecnie wszystkie przesyłki o zadeklarowanej wartości do 10000 zł ubezpieczamy za 1,42 zł – dodaje Mariusz Czepiec.

Promocyjne ceny obowiązują do końca czerwca.

Więcej informacji na stronie http://pewnapaczka.pl/Cennik_Przesylki-kurierskie-standardowe.html